PL / EN

O NAS

Znamy się od dawna, ale nie sądziłyśmy, że nasze drogi zawodowe się kiedykolwiek splotą. Przyszedł jednak dzień, w którym zdecydowałyśmy się połączyć siły by zrealizować wspólne marzenie - budowanie własnej marki nakierowanej na tworzenie unikalnego, funkcjonalnego produktu jakim są płaszcze NOT WET.

Pomysł zrodził się z braku na rynku (nawet światowym, nie tylko rodzimym!)  tego, co spełniłoby nasze oczekiwania w zakresie takiej odzieży outdoorowej. Za mało koloru, za mało kobiecości, za mało elegancji. A przy tym niezmienny wymóg, ze ma być ciepło, komfortowo i wygodnie!

NOT WET to nie tylko płaszcze. To projekt, w którym chcemy wskazać, że kobiety nie powinny bać się kolorów, a barwność tkanin nie musi kojarzyć się z brakiem elegancji. Postawiłyśmy sobie za cel, żeby udowodnić, ze niezależnie od pory roku, płaszcze NOT WET mogą wyglądać szykownie i z klasą. Doskonale sprawdzają się również w podróży, co jest ich dodatkową zaletą.

Karolina - jestem z wykształcenia radcą prawnym. Wiele lat pracowałam w międzynarodowej kancelarii, co nauczyło mnie istotnych rzeczy potrzebnych w realizacji własnego biznesu. Poza rozwojem własnej firmy zajmuję się pisaniem książek. Moja debiutancka powieść „Druga strona miasta” ukazała się w 2017 roku, wyd. Prószyński i spółka. Jestem pasjonatem szerokorozumianego designu. Mam męża, troje dzieci i psa.

Paulina - ukończyłam zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. W biznesie funkcjonuję w rożnym stopniu od wielu lat. Wiem, co zrobić, żeby rozwinąć firmę tak, by klient był zadowolony. Przez osiem lat prowadziłam własny biznes. Obecnie zajmuję się nieruchomościami. Moda i zdrowe żywienie – to stałe elementy mojego życia. W tym zakresie kończyłam liczne kursy i szkolenia m.in. kursy stylizacji OSA. Od dziecka gram również w tenisa, któremu poświęcam każdą wolną chwilę. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci.

O NASZYCH PRODUKTACH

Jesteśmy świadomymi konsumentami i wybieramy produkty, które wpływają na zrównoważony rozwój. Cenimy indywidualne podejście do klienta, wysoką jakość produktów i szacunek wobec ludzkiej pracy.

Płaszcze NOT WET produkujemy wyłącznie w Polsce przy współpracy z polskimi firmami i szwalniami. Dbamy o każdy detal i wykończenie. Do produkcji całorocznych płaszczy oprócz BATIKU (100 % procent super wytrzymałej, holenderskiej bawełny) stosujemy tkaniny zapewniające ochronę niezależnie od pogody (tkaniny techniczne z membraną). Wykorzystywany przez nas wierzchni materiał charakteryzuje się wysoką nieprzepuszczalnością wody (>5000 i 10000 mm słupa wody), ale jednocześnie oddycha (RET< 18).

Płaszcze NOT WET łączą to, co dotąd było niespotykane: wodoodporną tkaninę i egzotyczną, wytrzymałą bawełnę! Żeby zapewnić nieprzemakalność płaszczy stosujemy również podklejanie szwów.

Chcemy, żeby nasze produkty były różnorodne, ale jednocześnie na tyle uniwersalne, żeby dobrze się w nich czuł każdy klient.

BATIK, DZIAŁALNOŚĆ NON PROFIT ORAZ WSPIERANIE TRADYCYJNYCH BIZNESÓW

Wiemy, że Afryka od zawsze kocha BATIK. Jest on radosnym i wyrazistym elementem w zawiłej i często smutnej historii tego Kontynentu.

Poszukując oryginalnych, a zarazem pięknych rozwiązań do naszych PŁASZCZY NOT WET natknęłyśmy się na tę niezwykłą i odporną bawełnę. Decyzja, że będziemy ją wykorzystywać zapadła szybko i niemalże bez zastanowienia.

Chciałybyśmy, aby BATIK pokochały i doceniły Europejki jako tkaninę o niezwykłych właściwościach i bezkonkurencyjnej jakości.

W ramach działalności naszej firmy rozpoczęłyśmy również współpracę z Fundacją Szymona Hołowni Dobra Fabryka, dzięki pośrednictwu której BATIK jest wykorzystywany w naszych produktach, a środki pozyskane w ten sposób przez Fundację wspierają jej podopiecznych w Afryce.

Jesteśmy otwarte na współpracę z organizacjami non - profit, bowiem uważamy, że wspólne pokazywanie, że piękno może służyć dobru, ma wielką wartość.

Szanujemy również firmy, które od lat zajmują się tradycyjną, rodzimą produkcją materiałów i chętnie nawiązujemy z nimi współpracę. Wierzymy, że wieki doświadczeń tychże firm w produkcji tkanin dają najwyższą gwarancję jakości naszych produktów.

wróć do góry