PL / EN

O NAS

Znamy się od dawna, ale nie sądziłyśmy, że nasze drogi zawodowe się kiedykolwiek splotą. Przyszedł jednak dzień, w którym zdecydowałyśmy się połączyć siły by zrealizować wspólne marzenie - budowanie własnej marki nakierowanej na tworzenie unikalnego, funkcjonalnego produktu jakim są płaszcze NOT WET.

Pomysł zrodził się z braku na rynku tego, co spełniłoby nasze oczekiwania w zakresie takiej odzieży. Za mało koloru, za mało kobiecości, za mało elegancji. A przy tym niezmienny wymóg, ze ma być ciepło, komfortowo i wygodnie! Decyzja zapadła natychmiast - musimy zrobić to same! Paulina i Karolina - naszą największą zaletą, a jednocześnie wadą jest perfekcjonizm. Zaletą w zakresie budowania marki i realizacji planów, natomiast niekiedy udręką w życiu codziennym.

NOT WET to nie tylko płaszcze. To projekt, w którym chcemy wskazać, że kobiety nie powinny bać się kolorów, a barwność tkanin nie musi kojarzyć się z brakiem elegancji. Postawiłyśmy sobie za cel, żeby udowodnić, ze niezależnie od pory roku, płaszcze NOT WET mogą wyglądać szykownie i z klasą.

Karolina - jestem z wykształcenia radcą prawnym. Wiele lat pracowałam w międzynarodowej kancelarii, co nauczyło mnie istotnych rzeczy potrzebnych w realizacji własnego biznesu. Poza rozwojem własnej firmy zajmuję się pisaniem książek. Mój debiut ukaże się w przyszłym roku. Jestem pasjonatem szerokorozumianego designu. Mam męża, dwójkę dzieci i psa.

Paulina - ukończyłam zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. W biznesie funkcjonuję w rożnym stopniu od wielu lat. Wiem, co zrobić, żeby rozwinąć firmę tak, by klient był zadowolony. Przez osiem lat prowadziłam własny biznes. Obecnie zajmuję się nieruchomościami. Moda i zdrowe żywienie – to stałe elementy mojego życia. W tym zakresie kończyłam liczne kursy i szkolenia m.in. kursy stylizacji OSA. Od dziecka gram również w tenisa, któremu poświęcam każdą wolną chwilę. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci.

NOT WET / DIVERSE BUT EQUAL

Jesteśmy świadomymi konsumentami i wybieramy produkty, które wpływają na zrównoważony rozwój. Cenimy indywidualne podejście do klienta, wysoką jakość produktów i szacunek wobec ludzkiej pracy. Płaszcze NOT WET produkujemy wyłącznie w Polsce przy współpracy z polskimi firmami i szwalniami. Dbamy o każdy detal. Do produkcji całorocznych płaszczy oprócz BATIKU stosujemy tkaniny zapewniające ochronę niezależnie od pogody. Wykorzystywany przez nas wierzchni materiał charakteryzuje się wysoką nieprzepuszczalnością wody, ale jednocześnie oddycha. Płaszcze NOT WET łączą to, co dotąd było niespotykane: wodoodporną tkaninę i egzotyczną, wytrzymałą bawełnę! Żeby zapewnić nieprzemakalność płaszczy stosujemy również podklejanie szwów.

Świat NOT WET jest światem RÓŻNORODNYM, który stara się uwzględniać potrzeby każdego człowieka i jego indywidualne poczucie estetyki.

BATIK I DZIAŁALNOŚĆ NON PROFIT

Wiemy, że Afryka od zawsze kocha BATIK. Jest on radosnym i wyrazistym elementem w zawiłej i często smutnej historii tego Kontynentu.

Poszukując oryginalnych, a zarazem pięknych rozwiązań do naszych PŁASZCZY NOT WET natknęłyśmy się na tę niezwykłą i odporną bawełnę. Decyzja, że będziemy ją wykorzystywać zapadła szybko i niemalże bez zastanowienia.

Chciałybyśmy, aby BATIK pokochały i doceniły Europejki jako tkaninę o niezwykłych właściwościach i bezkonkurencyjnej jakości.

W ramach działalności naszej firmy rozpoczęłyśmy również współpracę z Fundacją Szymona Hołowni Dobra Fabryka, dzięki pośrednictwu której BATIK jest wykorzystywany w naszych produktach, a środki pozyskane w ten sposób przez Fundację wspierają jej podopiecznych w Afryce.

Wspólnie pokazujemy, że piękno może służyć dobru.

wróć do góry